Pro vstup do salonu zvoňte zde
Neděláme sex. Ani za příplatek.
Pracujeme od 10:00 do 2:00
Objednávky:
+420 777 082 424

Zásady ochrany osobních údajů

Erotický masážní salon Paradise chrání vaše soukromí a veškeré informace o Vás, které nikdy neopustí náš salón. Chápeme a respektujeme vaši potřebu maximální anonymity, a proto nikdy ne používáme vaše osobní data k jiným účelům, než jako potvrzení.
Salon Erotické masáže Paradise se zavázal se k zásadám podnikatelské etiky a naše reputace je pro nás velmi důležitá. Nikdy vám nebudeme volat, psát a komunikovat s vámi s výjimkou požadavku na potvrzení objednávky, nebo vás informovat o změnách v rezervaci, pokud nastane.
Vaše údaje budou známy pouze naší administrátorce a vaší masérce, a za žádných okolností nebudou předány jiným institucím nebo jednotlivcům .
Jsme hrdí na kvalitu našich služeb erotických masáží, a proto nechceme poškodit vaše soukromí a naši pověst. Váš klid je pro nás stejně důležitý jako pro vás, a proto chceme, abyste si byli stoprocentně jisti, že jste chráněni po celý čas a za všech okolností.
Všechny naše masérky jsou starší 18 let a mají povolení pracovat v České republice.
Prosím, kontaktujte nás pouze pokud je vám více než 18 let.

Zásady ochrany osobních údajů

Kontaktní formulář

"]


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím