Pro vstup do salonu zvoňte zde
Neděláme sex. Ani za příplatek.
Pracujeme od 10:00 do 2:00

Tantra masáž v Praze

Všechny naše erotické masáže jsou svým způsobem jedinečné, tantra masáž je ale skutečným unikátem! Tato procedura vás uchvátí jedinečným způsobem, jakým kombinuje důmyslnou erotiku s rafinovanou stimulací celého těla i hluboce emotivním prožitkem. Všechny její přednosti se dají jen těžko vypočítat, ale rozhodně mezi nimi najdete:

 • Důkladné uvolnění svalové soustavy
 • Zlepšení krevního oběhu
 • Zlepšení nálady, utlumení stresu a deprese
 • Posílení sexuální touhy
 • Pomoc při problémech s erekcí a předčasnou ejakulací
 • Posílení sebevědomí a akceptace vlastního těla

Tantra je mnohem, mnohem více, než jen erotika! Vyzkoušejte její léčebné účinky sami na sobě, a poznejte sami, co vše vám může přinést! Objednejte se k nám na návštěvu třeba ihned!

Co je tajemstvím úspěchu tantra masáže?

Ve zkratce je to její otevřenost novým impulsům – ačkoliv kořeny této procedury tkví ve filosofii a terapeutickém umění staré Indie, moderní tantra se nebrání přijímat prvky západní fyzioterapie a moderních psychologických poznatků – bere si zkrátka to nejlepší z obou světů. Výsledkem je komplexní péče o celé tělo i duši, která vás nejen zbaví únavy a nabije erotickou energií, ale může být i významným nástrojem v boji proti stresu, negativním myšlenkám a depresi!

Z čeho se bude vaše tantrická masáž sestávat?

 • Jakmile se rozhodnete pro tantru a budete mít jasno ve výběru vaší terapeutky či terapeuta, prvním krokem bude sprcha – klidně i společná, budete-li si to přát!
 • Následně budete uvedeni do bohatě zdobené, příjemně osvětlené místnosti, kde si lehnete na pohodlnou masážní matraci. Můžete zůstat zcela nazí, nebo se prozatím zakrýt ručníkem.
 • Důležitým prvkem tantry je správná dýchací technika, kterou vás v rychlosti naučíme.
 • Těšit se můžete na příliv jemných a něžných dotyků po celém těle, při nichž z vás opadne veškeré napětí a starosti. Poddejte se okamžiku, dýchejte zhluboka a oprostěte se od všech myšlenek, které vám víří hlavou.
 • Důsledné pozornosti se samozřejmě dostane také vašim intimním partiím, ale pozor – nečekejte, že se poženete k okamžitému orgasmu. Kouzlo této procedury spočívá v důkladném oddalování rozkoše a v dráždivé hře, při níž jste opakovaně přiváděni až na hranici vyvrcholení.
 • Vaší touze bude v závěru samozřejmě dán volný průchod – veškerá nastřádaná erotická energie se uvolní v intenzivním orgasmu, jehož záchvěvy můžete cítit po celé minuty! Masáž může ale ještě pokračovat – užívejte si něžné laskání až do konce! Poté vás čeká již jen závěrečná sprcha a cesta zpět domů!

Dbejte na správný výběr své tantra masérky!

Každá z našich dívek je přirozeně jak krásná, tak zcela kvalifikovaná k poskytování této služby, nicméně vybírejte si pečlivě, neboť osobní sympatie a vzájemný vztah mezi „dávajícím“ a „přijímajícím“ je pro co nejhladší průběh celé záležitosti zcela nezbytný!

 

Pakliže jste na vážkách mezi dvěma dívkami, vyřešte toto dilema objednáním čtyřruční masáže a svěřte se oběma z nich naráz! Po dohodě předem je dokonce možné objednat si dívek i více!

Na ženy a gaye čekají naši atraktivní tantra maséři

V našem podniku pracují masérky a maséři, přičemž ti druzí se dokáží postarat nejen o potřeby něžného pohlaví, ale rádi namasírují také gaye.  Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte se ozvat!

 

Přijďte společně! Tantrická masáž pro 2 je skvělým zpestřením pro páry

Neváhejte s sebou vzít i svého partnera či partnerku. Společně prožitý tantrický zážitek může prohloubit váš vztah, dát vám nahlédnout svou sexualitu z nečekané perspektivy a třeba vás inspirovat ve vlastním intimním životě!

 

Poradíme si, i když nás nemůžete navštívit osobně!

Pokud si právě nemůžete dovolit osobní návštěvu našeho salónu, eskort řešení je tou pravou volbou pro vás. Spojte se s námi telefonátem, emailem nebo přes online chat, určete místo a hodinu, kdy si přejete, abychom vás navštívili, a pak již se můžete těšit, až zazvoníme u vašich dveří! Jsme schopni zajet i mimo Prahu!

 

Máte kamarády, kteří by rádi vyzkoušeli naše služby s vámi? Při objednávce tří a více lidí za vámi vyšleme zdarma erotické taxi, které vás přiveze rovnou k nám – neváhejte tuto příležitost využít!

Kdo tě bude masírovat?
Kontaktuj mě

Nenabízíme sex!.. ani za příplatek.

Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním