Pro vstup do salonu zvoňte zde
Neděláme sex. Ani za příplatek.
Pracujeme od 10:00 do 2:00

Nuru masáž v Praze

Smyslná, uvolňující, vzrušující a velice žádaná – naše nuru masáž vás nezanechá lhostejnými. Pakliže chcete tuto jedinečnou japonskou techniku zakusit na vlastním těle, rádi vám v našem salónu toto přání vyplníme!

 • RAFINOVANÁ EROTICKÁ MASÁŽ „TĚLO NA TĚLO“
 • SPECIÁLNÍ NURU GEL ZVÝRAZNÍ KAŽDÝ DOTEK
 • POZITIVNÍ ÚČINEK NA TĚLO I PSYCHIKU
 • MOŽNOST OBJEDNÁNÍ DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB
 • SLEVA V RÁMCI TZV. HAPPY HOURS
 • PRO MUŽE, ŽENY, GAYE I PÁRY

Nuru masáž je více, než jen rozkoš

Dokonalé osvojení si této techniky je znakem profesionální vyzrálosti a umění každé správné erotické masérky. Jelikož nuru vyžaduje zapojení celého těla, nikoliv pouze rukou, jde o poměrně náročnou záležitost, která zato přináší bohaté ovoce nejen v podobě intenzivní smyslné rozkoše, ale rovněž řady benefitů pro vaše zdraví. Mezi často citované dopady této masáže patří kupříkladu:

 • Dlouhodobé posílení sexuální touhy a libida
 • Pomoc při potížích s erekcí či předčasnou ejakulací
 • Úleva od stresu a negativních emocí
 • Zrychlení krevního oběhu, posílení imunity a odbourávání toxinů
 • Osvěžení pleti díky používanému gelu
 • Celostní relaxace svalové soustavy

Dopřejte úlevu svému tělu i mysli, zbavte se stresu a únavy. Nechte naše terapeuty pracovat a sami se jen těšte z výhod této procedury, které přetrvají ještě dlouho po vaší návštěvě!

Co přesně se bude při vaší body to body masáži dít?

 1. Jakmile si vyberete svou terapeutku, budete požádáni, abyste se osprchovali v některé z našich sprch. Pod proud teplé vody můžete vstoupit buď sami, nebo rovnou ve společnosti masérky, pokud si to budete přát!
 2. Místnost, kde se bude vše odehrávat, je bohatě vyzdobena, tlumeně osvětlena a její atmosféra je nadále podbarvena nevtíravou hudbou. Uprostřed se nachází pohodlná masážní matrace, na níž si lehnete břichem poté, co vaše terapeutka pokryje obě vaše těla teplým nuru gelem – bez této substance se celá věc zkrátka neobejde!
 3. Dívka se zprvu pustí do práce na vašich zádech – zpočátku rukama, které důkladně prohnětou veškeré ztuhlé a zablokované svalstvo.
 4. Následně si „osedlá“ váš hřbet – fáze těsného tělesného kontaktu začíná. Dívka se bude vozit nahoru a dolů a třít se o vaše záda celým tělem včetně intimních partií. Erotické vzrušení začne narůstat s každým dotekem.
 5. Podobný proces se bude opakovat i na opačné straně vašeho těla – otočíte se na záda a po prvotní práci rukou se opět do akce vloží celé tělo. Zvláštní pozornosti se tentokrát dostane vašim erogenním zónám…
 6. …nečekejte ale okamžitý orgasmus. Naopak, budete-li se k vyvrcholení blížit příliš rychle, vaše terapeutka zase zvolní. Cílem je provokativně budovat vzrušení až na samou hranici únosnosti – závěrečná slast je v důsledku toho mnohem silnější, než jste si dokázali představit.
 7. Vyvrcholením vše ale končit nemusí, a vašemu tělu se dostane náležité péče i poté, co byla vaše smyslnost ukojena. Uvolněte se a nechte terapeutku pracovat dále, dokud čas nevyprší! Poté vás čeká již jen závěrečná sprcha, v níž ze sebe snadno smyjete nuru gel, a rozloučení – snad pouze dočasné!

Chcete, aby byl váš zážitek opravdu výjimečný? Objednejte si namísto jediné terapeutky rovnou dvě – nebo, po domluvě, i tři! Intenzita vaší slasti bude díky vícero zkušeným rukám nesrovnatelná…

Zpestřete si svou masáž tělo na tělo extra službami

Pokud budete chtít, můžete dostat mnohem více, než jen základní servis. Každý erotický labužník dozajista ocení následující doplňkové služby:

 • Prodloužení masáže
 • Stimulace prostaty
 • Soukromý tanec
 • Footjob
 • Vysoké podpatky
 • Tenga egg

Japonská erotická masáž přímo u vás doma? Žádný problém!

Nemusíte se trmácet přímo do našeho salónu, pokud to máte příliš daleko. Nebo máte možná jiný důvod, proč se vám nechce zavítat přímo k nám. Ať je tomu jakkoliv, nezoufejte! Díky naší eskort službě si můžete dopřát nejen nuru, ale jakoukoliv další masáž z naší nabídky v pohodlí vašeho domova či hotelového pokoje! Vyberte si dívku, případně muže, co se vám líbí, a pak je vše již jen záležitostí jednoho telefonátu či emailu! Vyjet za vámi můžeme nejen kamkoliv po Praze, ale i mimo ni!

 

Pamatujte na naši „happy hours“ slevu! Denně od 10 do 15 hodin můžete díky ní na své masáži ušetřit – využijte toho!

Kdo tě bude masírovat?
Kontaktuj mě

Nenabízíme sex!.. ani za příplatek.

Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním