Pro vstup do salonu zvoňte zde
Neděláme sex. Ani za příplatek.
Pracujeme od 10:00 do 2:00

Footjob Praha

Exkluzivní možnost zpestření své erotické masáže něčím opravdu výjimečným – to je footjob, který vám rádi poskytneme jako doplňkovou službu našeho salónu.

  • Vzrušující práce krásných nohou
  • Možnost splnit si svá tajná přání
  • Převážně pro muže, ale postaráme se také o ženy

 

O krásných nohách, které se vás dotýkají na intimních místech, již nemusíte pouze snít! Objednejte si náš footjob a změňte fantazii ve skutečnost!

Nezdráhejte se dopřát si skvělý footjob

Obdivovat se krásně tvarovaným nohám není nic zvláštního, a zcela neškodná touha po jejich dotyku na intimních místech není nic, za co by se měl člověk stydět. Přesto se řada lidí zdráhá svá skrytá erotická přání vyslovit. U nás ale můžete být zcela otevření – vaše choutky nejen nesoudíme, ale dokonce vám rádi pomůžeme s jejich uskutečněním!

 

Dopřejte si práci nohou jako extra službu

Footjob není objednatelný samostatně – nejprve je třeba objednat si některou z našich masáží – což jistě není na překážku, neboť každá z nich je malým smyslným zázrakem. Projděte si naši nabídku, vyberte si položku, která je vám nejsympatičtější, a svou vysněnou službu si přiobjednejte navrch k ní!

Co se bude přesně dít?

Jak bude celá věc probíhat je do značné míry na vás. Sami si vyberte, kdy mají krásné nohy naší terapeutky přijít na řadu – zda zpočátku, nebo až ke konci vaší masáže. Ačkoliv je tato technika nejčastěji spojována se stimulací intimních partií, nemusí být omezena zdaleka pouze na ně – sami si řekněte, kde po doteku toužíte nejvíc!

Ať tak či tak, sami budete překvapeni, jak hbitě a dovedně dokážou naše dívky své nohy používat. Footjob zapojuje práci chodidel, prstů, nártů i lýtek a pokud je dívka zkušená a ví, co dělá, dokáže vám poskytnout rozkoš, která je zcela nebývalá! Pokud si to budete přát, nemusíte být stimulováni nahýma nohama, terapeutka si může obléci svůdné punčochy, nebo třeba specializovanou masážní obuv!

Pamatujte, že tato služba není jedinou doplňkovou službou, kterou si můžete ke své masáži objednat! Prohlédněte si i ty ostatní a neváhejte je zkombinovat dohromady!

Kontaktuj mě

Nenabízíme sex!.. ani za příplatek.

Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním